ART / Lithographs / Litograph in colors 12667548
nr 1266 7548
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Fernandez Arman (1928-2005), France. Signed, numbered 195/200. Löst Blad. Sheet: 70x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 195/200. Löst Blad. Bladets mått: 70x50 cm
1500
SEK 1000
Monday July 29 2019
at 18:19:28
29/7 16:53:19
Fernandez Arman
Read more about Fernandez Arman